MB-APPROVAL 229.52 LOW (SPA)SH MULTIGRADE SERVICE ENGINE OIL

#Lubratech

MB-APPROVAL 229.52 LOW (SPA)SH MULTIGRADE SERVICE ENGINE OIL

ENDÜSTRİYEL YAĞLARDA ÖZEL ÇÖZÜMLER

#Lubratech

ENDÜSTRİYEL YAĞLARDA ÖZEL ÇÖZÜMLER

STRENGTH FOR MAXIMUM PERFORMANCE

#Lubratech

STRENGTH FOR MAXIMUM PERFORMANCE

#Lubratech

Hakkımızda

Firmamızın sektöre başlangıcı 1996 yılında Aysat madeni yağlar ile gerçekleşmiştir. Ocak 2009 tarihinde Lubratech şirketi kurulmuş ve özelikle sanayi sektöründe üretim prosesinin devamı..

Misyon

Gelişen teknolojiyi takibi ile ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyeti ve marka değerini en üst seviyede tutarak, kalite ilkelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktır.

Vizyon

Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerin kalite beklentilerini karşılayan kaliteli nihai ürün üretim düzeyini üst seviyelere çıkararak, yurtiçinde büyümeye devam etmeyi, küresel yayılma vizyonuyla devamı..

Lubratech

Arge Merkezi

Ar-Ge merkezi yüksek standartlara ulaşma ve yenilikçi çalışmalar için önemli bir birimdir. Ar-Ge ve yenilik yoluyla ülke ekonomisinin uluslararası düzeyde rekabet edilebilir bir yapıya kavuşturmak için Ar-Ge birikimine ve sistematik proje yönetimine sahip olmak son derece önemlidir. Yenilikçi fikirlere ihtiyaç duyulan bir zamanda Ar-Ge merkezleri kurularak yeni fikirler geliştirilmelidir.

LUBRATECH, 2018 yılında Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı Ar-Ge merkezi belgesini almıştır. Merkezimiz inovatif ürünler geliştirmek, Pazar ihtiyaçlarının ve beklentilerinin tespit edilerek, fayda, maliyet, performans iyileştirmeleriyle bilimsel olarak sonuca dönüştürülmesi amacıyla kurulmuştur.

Arge Merkezi

Her türlü görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin!

Otomotiv Yağları Katalog Endüstriyel Katalog Wst-Germany